רשלנות רפואית – ליווי משפטי מלא

November 02 2023spiderus_admin

תביעות רשלנות רפואית יכולות להתנהל מול קופות חולים, רופאים, בתי חולים, מנתחים ועוד, כאשר מה שעומד במוקד התביעות הללו הוא טיפול או אי טיפול שניתנו בצורה רשלנית למטופל ובגין זאת הוסב לו נזק.

חשוב לדעת כי תביעות רשלנות רפואית אינן תביעות שקל לנהל. מדובר על תביעות מורכבות ביותר ועל כן, חשוב ביותר לבחור בשירותיו של עורך דין רשלנות רפואית מקצועי ומנוסה בתחום, אשר יבחן את המקרה העומד על הפרק ויבין האם מדובר על רשלנות רפואית והאם אכן יש עילה לתביעה. במידה ויש עילה לתביעה, הוא יעניק ליווי וייצוג לאדם עד לקבלת הפיצוי הכספי המקסימלי המגיע לו בגין אותה התביעה שהגיש.

מה חשוב לדעת על רשלנות רפואית?

כל מטופל אשר נפגע כתוצאה מרשלנות רפואית בזמן טיפול רפואי, בדיקה, ניתוח, אבחון מצב רפואי ועוד, יכול להגיש תביעת רשלנות רפואית וזאת בשל הנזקים השונים אשר נגרמו לו כתוצאה מאותה הרשלנות.

בכדי לבדוק האם קיימת רשלנות רפואית, חשוב מאוד להצטייד מראש בכל המסמכים הרפואיים הרלוונטיים מקופת החולים, מבית החולים, מהבדיקה שבוצעה ועוד. יש לדרוש את התיק הרפואי המלא של המטופל הכולל את גיליונות האשפוז שלו ועוד. כמו כן, האדם יידרש לעבור לעיתים בדיקה על ידי מומחה רפואי וזאת בכדי שהוא יעניק חוות דעת לגבי הפגיעה שנגרמה לו והן לגבי קיומה של רשלנות רפואית במקרה המדובר.

מדוע חשוב לבחור עורך דין רשלנות רפואי מקצועי?

חשוב לדעת כי בכדי שתביעות רשלנות רפואית יתנהלו בצורה הטובה ביותר יש צורך לבחור בשירותיו של עורך דין רשלנות רפואית מקצועי ומנוסה בתחום. עורך דין זה הוא איש מקצוע אשר ידע כיצד לבחון את המקרה הראשוני אשר מגיע לשולחנו ולהבין בהתאם להתייעצות עם מומחים רפואיים, האם אכן יש עילה לתביעת רשלנות רפואית.

חשוב להבין כי לא בכל מקרה יש עילה להגשת תביעת רשלנות רפואית וכן, לא כל טעות שבוצעה על ידי צוות רפואי או טעות כלשהי באבחנה, תחשב לרשלנות רפואית. עורך דין אשר בקיא בדיני רשלנות רפואית, בעל ניסיון רחב היקף בתחום, ידע כיצד להבין האם אכן מדובר על מקרה שבו ניתן לתבוע בגין רשלנות רפואית או שמדובר על מקרה שאין אפשרות לתבוע בו בגין רשלנות רפואית.

כיצד בוחרים עורך דין רשלנות רפואית?

לאחר שהבנתם כי בכדי להגיש תביעת רשלנות רפואית בצורה הטובה ביותר יש צורך לבחור בשירותיו של עורך דין רשלנות רפואית מקצועי ומומחה בתחום, אתם בוודאי תוהים כיצד לבחור את עורך הדין הטוב ביותר בתחום. ובכן, חשוב מאוד שתבדקו האם מדובר על עורך דין שעוסק לא מעט שנים בתחום זה, האם יש לקוחות שייצג שיכולים להעיד על הצלחותיו, האם יש לו מוניטין בתחום זה ועוד.

אם אתם מחפשים עורך דין רשלנות רפואית מקצועי ומנוסה בתחום שילווה אתכם לאורך התביעה כולה ויוביל אתכם להצלחה, כדאי שתכירו את איתי גבעון משרד עורכי דין.

Share: